[ad_1]

Чоловік, одружений, та має 1300$ зарплати: як виглядає типовий франківський айтішник

 Дослідження Івано-Франківської ІТ-сфери відбулося вперше. За даними IT Research 6.0 в місті є 70 компаній, де працює 2,6 тисяч людей. 50% спеціалістів працюють у компаніях, які мають офіс у Львові.

Середній вік ІТ-спеціаліста в Івано-Франківську, як і у Львові – 29 років.

Велику частку на ринку займають молоді спеціалісти, які працюють близько року (28%).

Чверть опитаних – це фахівці, які у сфері ІТ від одного до трьох років. І ще чверть – працюють від трьох до шести років. Медіана по зарплатні в Івано-Франківську на $763 нижча ніж у Львові: $2102 проти $1339.

66 % опитаних – чоловіки. 48% – одружені, ще 22 % – у стосунках. 80% айтішників Франківська задоволені своєю зарплатою, пише Галка.

За даними IT Research 6.0 в місті кожен десятий ІТ-спеціаліст Івано-Франківська (13%) розглядає можливість переїзду в межах України, а 16% – за кордон. Серед найпопулярніших напрямів: Польща, країни Скандинавії, Канада та США.

Середній вік ІТ-спеціаліста в Івано-Франківську, як і у Львові – близько 29 років. Велику частку на ринку займають молоді спеціалісти, які працюють близько року (28%).

Чверть опитаних – це фахівці, які у сфері ІТ від одного до трьох років. І ще чверть – працюють від трьох до шести років. Медіана по зарплатні в Івано-Франківську на $763 нижча ніж у Львові: $2102 проти $1339.

Чоловік, одружений, та має 1300$ зарплати: як виглядає типовий франківський айтішник, фото-1

52% опитаних ІТ-спеціалістів в Івано-Франківську відзначають, що перехворіли на COVID-19. До вакцинації ставляться позитивно – 73%, а пройшли повний курс вакцинації 65% опитаних.

Близько половини ІТ-спеціалістів щепились препаратом Pfizer (61%), AstraZeneca/Covisheld обрали 21%, Moderna (14%) і 6% отримали щонайменше одну дозу CoronaVac.

“Дослідження ІТ-ринку є важливим етапом сьогодні, адже пандемія відкрила для ІТ-сектору нові можливості та виклики водночас. Для Івано-Франківська ці результати стануть стартовим майданчиком для залучення нових інвестицій у галузь, посилення співпраці з дотичними бізнесами, розвитку та розширення ІТ-ринку регіону,” – додала Ірина Дарвай, виконавча директорка Івано-Франківського ІТ Кластеру.

Дослідження ІТ Research 6.0. Львівський ІТ Кластер проводить разом із дослідницькою агенцією Fama уже шостий рік поспіль. Опитування проводилось у період з вересня по листопад 2021 року. Опитали 800 респондентів у Львові та 400 в Івано-Франківську в ІТ-компаніях різного розміру

[ad_2]

Источник: 0342.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *